تراش CNC
تراش CNC

دستگاه های تراش CNC باسیستم تعویض ابزار اتوماتیک(6 تا 24 ابزاره) که به صورت بستر تخت و بستر مایل ارائه می گردد. این دستگاه ها مجهز به سیستم کنترل Siemensیا Fanuc بنا به سفارش مشتری می باشد. از لوازم سفارشی این دستگاه ها انواع لینت های ثابت و متحرک هیدرولیکی ،کنترل زاویه اسپیندل (محور C )، ابزار های فرز کاری افقی و عمودی (Milling Tools) و سیستم اندازه گیری اتوماتیک ابزار(Tool Presetter) میباشد

فرز CNC
فرز CNC

انواع دستگاه های فرز با ابزار گیرهای اتوماتیک در دو کلاس بازوئی (Arm Type) و چتری (Umbrella) که ظرفیت 12 تا 64 ابزار را دارند. این دستگاه ها نیز قابل ارائه با انواع کنترلرها بنا به درخواست مشتریان می باشد. از جمله لوازم سفارشی این دستگاه ها ، محور چهارم (Rotary Table) عبور مایع خنک کننده از ابزار و اسپیندل،اسپیندل فوق سریع و سیستم خنک کننده روغن می باشد.

برش با آب
برش با آب(Water Jet)

از این دستگاه برای برش انواع فلزات و غیر فلزات بدون ایجاد تنش حاصل از گرما و بدون نیاز به تمیزکاری قطعات برش زده شده می توان استفاده کرد.این دستگاه نیزقابل برنامه ریزی جهت انواع اشکال مختلف میباشد.

edm
EDM

این دستگاه با سه محور تحت کنترل CNC قابلیت ماشین کاری به روش الکتریکی بر روی قطعات حساس از جمله قطعات میکروسکوپی ، قالب های بسیار دقیق ، تجهیزات دقیق پزشکی و تجهیزات اپتیکی می باشد.

سنگ CNC
سنگ CNC

انواع دستگاه های سنگ محور و سنگ تخت جهت پرداخت قطعات با دقت های بسیار بالا و قابلیت برنامه ریزی که امکان سنگ زدن انواع سطوح تخت ، انواع شفت ها و داخل و خارج استوانه ها را فراهم می سازند.

لوله خم کن CNC
لوله خم کن CNC

از این دستگاه جهت ایجاد اشکال مختلف روی انواع لوله و پروفیل های صنعتی میتوان استفاده نمود. قابلیت برنامه ریزی سه محور همزمان این دستگاه امکان ساخت قطعات پیچیده را به آسانی فراهم می نماید. از این دستگاه در صنایع مبل و صندلی سازی و ساخت انواع مبدل حرارتی، و... می توان استفاده نمود.

اره نواری
اره نواری

دستگاه های برش کاری اتومات و نیمه اتومات جهت برش انواع مقاطع فلزات سخت و غیر فلزات. این دستگاه ها مجهز به سیستم اتوماتیک تغذیه مواد و جک نگهدارنده مواد می باشند صفحه نمایش دیجیتال و قابلیت برنامه پذیری این دستگاه ها کاربرد آنها را در صنایع تولید تیراژ بالاو سری کاری افزایش داده است . همچنین این دستگاه ها قابلیت بندیل بری و زاویه خوری دارند.


اره نواری