اسیلوسکوپ
اسیلوسکوپ

ازاین دستگاه برای نشان دادن شکل موج ولتاژهای مدار و نمایش مشخصات کامل آن اعم از فرکانس و دامنه و دوره تناوب موج و همچنین نوع ولتاژ که به صورت AC یا DC است قابل استفاده می باشد.این دستگاه دارای دو کانال مجزا برای اندازه گیری های فوق می باشد.

ست کامل مدارهای دیجیتال
ست کامل مدارهای دیجیتال

این دستگاه برای بررسی و نحوه عملکرد انواع گیت های منطقی و فلیپ فلاپ ها استفاده میشود . همچنین این دستگاه قابلیت تبدیل کدهای باینری به یکدیگر و آزمایش مدارات نیم جمع کننده و مالتی پلکسر و... را دارا می باشد و برای نحوه عملکرد فلیپ فلاپ ها به صورت کانترهای صعودی و نزولی، آزمایش های مربوط به داده های سری و موازی، نیز آشنایی با 7-seg کاربرد دارد.

دستگاه بررسی نحوه عملکرد گیت های منطقی
دستگاه بررسی نحوه عملکرد گیت های منطقی

شامل گیت های منطقی همچنین مطالعه و آزمایش قانون های جبر بول و قانون دمورگان می باشد.دستگاه بررسی نحوه عملکرد گیت های منطقی
فانکشن ژنراتور
فانکشن ژنراتور

این دستگاه یک منبع تغذیه AC است و قادر به بایاس مدارات AC می باشد. فرکانس های این دستگاه دارای هفت رنج است و قابلیت تولید سیگنال های در حد دسی بل را داراست و انواع موج های مثلثی و مربعی و سینوسی را نیز ایجاد می کند.

دستگاه کنترل دور موتور DC
دستگاه کنترل دور موتور DC

از این دستگاه برای کنترل کردن سرعت دور موتورهای DC به صورت آزمایشگاهی استفاده می شود . این دستگاه تاثیرات بارگذاری روی موتور را نیز بررسی می کند و دارای نمایشگر دیجیتال سرعت است.

دستگاه مدولاتور PSK
دستگاه مدولاتور PSK

این دستگاه با اعمال تغییربر روی فازسیگنال های مخابراتی (موج ها) ، باعث مدوله شدن این موج ها به روش PSK می شود. این دستگاه قابلیت دمدوله کردن موج های PSK را نیز داراست.

دستگاه مدولاتور FSK
دستگاه مدولاتور FSK

از این دستگاه در علم مخابرات برای مدوله کردن سیگنال و موج با استفاده از تغییر در فرکانس آن ها استفاده می شود. همچنین قابلیت دمدوله کردن سیگنال های FSK را نیز داراست.

میلی ولتمتر
میلی ولتمتر

برای اندازه گیری ولتاژهای AC درحد چند صدم و چند دسی بل ولت بکار می رود.

مولتی متر
مولتی متر

این دستگاه برای اندازه گیری انواع ولتاژها ،جریان ها و سنجش مقدار مقاومت ها وهمچنین اندازه گیری ظرفیت خازن ها ، کاربرد دارد.

ترانسفورماتور
ترانسفورماتور

این دستگاه توانائی تبدیل ولتاژ 220 ولت AC را به (0 تا 6) ولت داراست و توان آن نیز 12 ولت آمپر می باشد.

منبع تغذیه
منبع تغذیه

این دستگاه دارای نمایشگر دیجیتال و توانائی تولید ولتاژ تا 30 ولت DC و جریان 2 آمپر را دارا می باشد.