میکروسکوپ های اندازه گیری
میکروسکوپ های اندازه گیری
(Measuring Microscopes)

کاربرد این دستگاه ها در صنعت ساخت قطعات ظریف و حساس از جمله بردهای الکترونیکی و مدارهای چاپی،قطعات صنعتی که اغلب از ضخامت زیادی برخوردار نیستند می باشد . این دستگاه قابل ارائه با نرم افزار های مختلف اندازه گیری و آماری می باشد و در دو نوع کنترل دستی و کنترل کامپیوتری ارائه می شوند.میکروسکوپ های اندازه گیری
دستگاه های CMM
دستگاه های CMM
(Coordinate Measuring Machine)

این شرکت با در دست داشتن نمایندگی های مختلف اروپایی و آسیایی ، انواع دستگاه های اندازه گیری سه بعدی را ارائه می نماید ، این دستگاه ها در سه کلاس کنترلی : CNC Control ,Motorized ,Manual قابل ارائه اند. از مزایای این دستگاه ها قابلیت استفاده از انواع پراپ های تماس ، نوری ، لیزری و ویدئویی می باشد. این ماشین آلات که مجهز به نرم افزارهای اندازه گیری می باشند ، سهولت اجرای پروژه های مهندسی معکوس را فراهم می سازند.

دستگاه های CMM دستگاه های CMM
سیستم های اندازه گیری مقایسه ای
سیستم های اندازه گیری مقایسه ای
(Comparators)

از این سیستم ها اغلب جهت اندازه گیری در تیراژهای بالا استفاده می گردد ، مبنای عملکرد این تجهیزات بر اساس مقایسه اختلاف بین قطعات است که مهمترین آنها گیج های بادی (Air Gage) می باشند.


سیستم های اندازه گیری مقایسه ای
دستگاه های سایه نگاری
دستگاه های سایه نگاری (Profile Projector)

این دستگاه ها بسته جهت اندازه گیری قطعات صنعتی و مخصوصا لبه های ابزارهای برشی با استفاده از بزرگنمایی حاصل از برخورد منبع نور دستگاه با قطعه کار استفاده می گردد. این دستگاه ها در دو مدل منبع نور افقی و عمودی ارائه می گردند.

دستگاه های سایه نگاری
تجهیزات اندازه گیری
دیگر تجهیزات اندازه گیری

شرکت تنام قابلیت ارائه دیگر تجهیزات اندازه گیری از قبیل انواع کولیس ، میکرومتر ، عمق سنج ، گیج های رزوه و گیج های Go and Not GO ، صفحه های صافی ، انواع ضخامت سنج و صافی سنج و غیره .....را دارا می باشدتجهیزات اندازه گیری